GOŠK IGRA U UTORAK
Odigrano je osam utakmica 3. HNL – jug. Val je kod kuće pobijedio Osk sa 4:3, iako je u ranoj fazi utakmice gubio s 2:0. U 1. ŽNL Jadran je doživio težak poraz kod Glavica (6:1). Utakmica u Pločama između Jadrana i Solina je odgođena zbog natopljenog terena. Isti scenarij dogodio se na nekoliko utakmica 1. Županijske lige. Među njima je gomilički Gošk koji će susret sa Jadranom (T) odigrati u utorak.

Val – Osk 4:3 (3:2)

Kaštel Stari, stadion Vukovar, gledatelja 100
Suci: Zdravko Kuran (Metković), Mikica Nobilo (Blato), Matko Babić (Opuzen)
Strijelci: 0:1 Matijašević 8', 0:2 I. Samardžić 19', 1:2 Batovanja 21', 2:2 Pedišić 23', 3:2 Pedišić 39' (11m), 4:2 Pedišić 52', 4:3 Bašić 79'
Igrač utakmice: Josip Šime Pedišić (Val)

Po kišnom (ne)vremenu nogometaši Vala stigli su do svoje pete prvenstvene pobjede. Čak pet pogodaka palo je u prvih četrdeset i pet minuta u kojima je Val lovio zaostatak od 2:0. U osmoj minuti Matijašević je doveo svoju momčad u vodstvo, a na 2:0 povisio je Ivan Samardžić u 19. minuti susreta. No, to se vodstvo gostiju brzo otopio jer su u sljedeće četiri minute Valaši izjednačili preko Batovanje i Pedišića. Pedišić se u strijelce upisao još dva puta, prvo je u 39. minuti realizirao kazneni udarac i odveo svoju momčad na predah s rezultatskom prednošću. Zatim je u 52. minuti kompletirao svoj hat-trick za 4:2. Gosti preko Bašića smanjuju na 4:3, a do kraja nije bilo promjena.

Val: Letica, Batovanja, Šarić, Grubić, Ljubas, Knežević (32. Grga), D. Jurić, Ljubas (80. Konsa), Čulić, Pedišić (90. T. Jurić), Šimunović. Trener: Zdenko Adamović
Osk: M. Samardžić, Bašić, Omazić, Dolić, Poljak, Bašić, S. Banić-Škojo, Bašić-Šiško (72. Vukas), Matijašević (62. A. Banić-Škojo), Plavša, I. Samardžić. Trener: Zdravko Ćurković

Glavice, stadion NK Glavice
Suci: Boris Birčić (Split), Ivan Taraš (Solin), Ante Čaić (Solin)
Strijelci: 0:1 Karaman 4', 1:1 Jukić 8', 2:1 Roguljić 15', 3:1 Jukić 21', 4:1 Roguljić 38', 5:1 Šentija 45', 6:1 Poparić 90'
Igrač utakmice: Darko Jukić (Glavice)

Težak poraz doživio je Jadran (KS) na gostovanju kod Glavica. Glavičani pet utakmica nisu znali za pobjedu, da bi glad za slavljem utažili protiv sućuračke momčadi i to prilično uvjerljivo. Iako je Jadran poveo već u ranoj fazi utakmice, domaćin je sa pet pogodaka u prvom poluvremenu totalno nadigrao goste. U samoj završnici utakmice Poparić je samo potvrdio prvu pobjedu svoje momčadi.

Glavice: Matić, Bikić (70. Knezović), Đipalo, Radović (46. Zebić), Bajić, Matas, Roguljić, Šentija, Poljak, Jukić, Mirković (75. Poparić). Trener: Tomislav Gaurina
Jadran (KS): Batalić, Erceg, Elez, Buzov (46. Kirevski), Bendić (46. L. Andrić), Marić-Arić, Alfirević, Grubišić, Viculin, Karaman, Šiškov. Trener: Ivica Miše