Odigrane su sve utakmice trećega kola 1. Županijske lige. Jadran (KS) je stigao do prve prvenstvene pobjede rezultatom 2:1, dok je Gošk još jednom remizirao odigravši u Baškoj Vodi 0:0. Od ostalih rezultata izdvajamo petardu Mračaja na Hvaru i remi Sloge (M) i Mladosti (P).

Urania – Gošk 0:0
Baška Voda, stadion Baška Voda, gledatelja 100
Suci: Ivan Taraš (Solin), Ivan Kalinić (Klis), Jurica Matoš (Solin)

Urania i Gošk su u susretu 3. kola 1. Županijske lige podijelili bodove. U Baškoj Vodi mreže se nisu tresle pa je završilo 0:0. Bila je to fer i korektna utakmica sa tek jednim žutim kartonom. Obje momčadi imale su nekoliko konkretnih prilika, ali se prilike nisu realizirale. Nakon tri kola Gošk je još neporažen sa jednom pobjedom i dva remija.

Urania:Brkulj, Tomas, Božić, Buljan, Vukas (61. Bitanga), Maretić, Zebić, Kožul (85. Topić), Petričić, Smilović, Pejković (85. Govorko). Trener: Slobodan Carević
Gošk: Lukač, Buzov, Džal (66. Čurković), Bonacin, Šarić (57. Botica), Kurtović (56. Kolak), Đuras, Vrdoljak, Projić, Broketa, Ercegovac. Trener: Damir Roso

Jadran (KS) – Jadran (T) 2:1 (0:1)
Kaštel Sućurac, stadion Zrinjski, gledatelja 100
Suci: Ante Terzić (Podstrana), Ivan Taraš (Solin), Ivan Kalinić (Klis)
Strijelci: 0:1 Tolj 42', 1:1 Buzov 54', 2:1 Grubišić 67'
Igrač utakmice: Miro Grubišić (Jadran KS)

Do prve ovosezonske pobjede Jadran iz Kaštel Sućurca stigao je na domaćem terenu. Rezultatom od 2:1 bili su bolji od istoimenih protivnika iz Tučepa. Domaćin je bio bolji tijekom cijelog susreta, ali su ipak u određenom dijelu utakmice morali loviti rezultat. Vrijedi spomenuti kako domaćin već u 10. minuti nije uspio iskoristiti kazneni udarac. Pred sam kraj poluvremena gosti stižu do vodstva preko strijelca Tolja. No, u drugom poluvremenu domaćin uspijeva realizirati svoje prilike i preokrenuti rezultat u svoju korist. Prvo je Buzov u 54. minuti izjednačio na 1:1, a Grubišić desetak minuta kasnije zabio za 2:1. Takav rezultat ostao je do kraja, a Jadran (KS) upisao prve bodove.

Jadran (KS): Banić, Erceg, Elez, Buzov, Bendić (46. Viculin), Marić-Arić, Jakovčević, Dević, Alfirević, (57. Šiškov), Grubišić, Karaman (74. Kapitanović). Trener: Ivica Miše
Jadran (T): Kirevski, Bokšić, Ribičić, Džoja, Divić (46. Kardum), Tolj, Bajamić, Vidić, Lizatović (46. Bušelić), M. Vidić, Pašalić (65. Lendić). Trener: Ivan Šuto