MOSOR - VAL 0:4
U utorak je odigrano pet utakmica četvrtog kola 3. HNL - jug. Val je u Žrnovnici s visokih 4:0 bio bolji od Mosora, a Croatia je rezultatom od 5:1 ispratila Zagoru iz Zmijavaca. U srijedu su na rasporedu preostale četiri utakmice.

Mosor - Val 0:4 (0:2)

Žrnovnica, stadion Pricviće, gledatelja 100
Suci: Teo Pavić (Split), Alen Jakšić (Solin), Petar Šamadan (Split)
Strijelci: 0:1 Pedišić 7', 0:2 T. Ljubas 21', 0:3 Pedišić 70', 0:4 Batovanja 90'
Igrač utakmice: Josip Šime Pedišić (Val)

U susretu četvrtog kola Val je sa visokih 4:0 potopio momčad Mosora u sred Žrnovnice. Prvi igrač susreta ponovo je bio trenutno prvi strijelac lige Pedišić koji je u ovoj utakmici postigao dva pogotka. Mrežu je zatresao već u sedmoj minuti, a na 2:0 povisio je Toni Ljubas sredinom prvog poluvremena. U drugom poluvremenu Val nastavlja sa dobrom igrom koja je rezultirala sa još dva pogotka. Pedišić je u 70. minuti po drugi put svladao domaćeg vratara Ćubića, a konačnih 4:0 postavio je Batovanja u zadnjoj minuti susreta. Ovom pobjedom Val je nastavio sa odličnim otvaranjem sezone, dok je Mosor pao na posljednje mjesto.

Mosor: Ćubić, Nižić (46. Bego), V. Šarić, Mandac, Fiorentini (66. A. Šarić), Maretić (28. Vrgoč), Boban, Vučemilović-Alegić, Marić, Barbarić, Bešlić. Trener: Saša Javorčić
Val: Karin, Šunjić, Grubić, D. Ljubas, Knežević (71. Batovanja), Grga, Mišerda, T. Ljubas (63. Jurić), Čulić (77. T. Šarić), Pedišić, Kuzmanić. Trener: Zdenko Adamović