VAL NA VRHU TABLICE
Kompletirano je drugo kolo trećeligaškog natjecanja. Val je pobjedom nad Zagorom od 3:2 osigurao maksimalnih šest bodova, a na vrhu tablice pridružio mu se Neretvanac koji je sa 2:1 pobjedio Osk. Mosor i Junak odigrali su bez pobjednika (1:1), dok je momčad Croatije s 3:1 iznenadila Hajduk II.

Val – Zagora 3:2 (1:1)

Kaštel Stari, stadion Vukovar, gledatelja 100
Suci:Josip Budan (Podgradina), Zvonimir Sinovčić (Novigrad), Josip Katuša (Raštane D)
Strijelci: 1:0 T. Ljubas 5', 1:1 Pleština 34', 2:1 Pedišić 67' (11m), 3:1 Pedišić 69', 3:2 Mikelić 90'+3'
Igrač utakmice: Josip Šime Pedišić (Val)

Pobjedom od 3:2 nad Zagorom Val je stigao do maksimalnih šest bodova. Već na samom početku sezone momčad novoga trenera Zdenka Adamovića ubilježila je dvije pobjede. Novi Val se u kišovitom vremenu predstavio svojim navijačima, a osobito se pokazao mladi napadač Pedišić koji je u drugom poluvremenu riješio pitanje pobjednika. Val je preko Tonija Ljubasa poveo već u petoj minuti, ali je Pleština u 34. minuti preciznim udarcem vratio goste u igru. U drugom poluvremenu Pedišić dolazi do izražaja kada u samo dvije minute postiže dva pogotka. Prvo je u 67. minuti bio precizan iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca da bi u 69. minuti povisio na 3:1. Poraz gostiju ublažio je Mikelić u posljednjoj minuti sudačke nadoknade.

Val: Karin, Šunjić, Grubić, D. Ljubas, Knežević (62. Batovanja), Grga (46. Pedišić), Mišerda, Čulić, Marinović (90. Duvnjak), T. Ljubas, Kuzmanić. Trener: Zdenko Adamović
Zagora: Mihaljević, Sunara, Borzić, Maleš (72. Mikelić), Ljubić, Kapitanović, Emer, Barać, Pleština (62. Deur), Škomrlj (46. Vranković), Ćaleta. Trener: Marko Sičić