U još jednom ogledu američke sveučilišne selekcije 'Global Sports Academy' i momčadi 'Ribola Kaštela i gosti', studenti iz Amerike pobijedili su rezultatom 93:85.

Ako je prva utakmica ponudila više atrakcije, ova je rezultatski bila neizvjesnija. Amerikanci su dominirali u prvoj četvrtini koju su dobili rezultatom 29:15. Ostale četvrtine rezultatski su pripale domaćinu koji je, kako se utakmica bližila kraju, igrao sve bolje, da bi pet minuta prije kraja prvi put i poveo. Međutim, mlađi, uigraniji i tjelesno daleko spremniji gosti iz Amerike bili su u samoj završnici mirnije ruke i ostvarili još jednu pobjedu.

RIBOLA KAŠTELA I GOSTI                  85         (15, 22, 25, 23)

GLOBAL SPORTS ACADEMY               93         (29, 21, 22, 21)

RIBOLA KAŠTELA I GOSTI:Blažević 2, Jelavić, Kedžo, Periš, Karanušić, Rančić 15, Rašetina, Šipić 8, Delaš 8, Lozančić 4, Šundov 20, Režić 6, Glavinić 4, Delić 18.

GLOBAL SPORTS ACADEMY: Wright 6, Edwards 12, Smith 10, Sullivan 23, Wormley 13, Thurston 5, Bender 7, Lindsey 2, Tyson 7, Pollard 8.

Suci: Ante Pepur (Kaštel Stari) i Filip Tokić (Kaštel Sućurac)