Rezultati 3. HNL Jug:
Neretva - Jadran KS 3:2
GOŠK AC - Konavljanin 3:0
Val - Jadran LP 5:1

METKOVIĆ - Igralište Iza vage. Gledatelja 200. Neretva — Jadran KS 3:2 (1:0). Sudac: Ivan Čačić (Zadar) - 7. Strijelci: Brečić u 27., Zeljić u 58. i Majić u 79. minuti za Neretvu, a Bešić u 73. i Rajčić u 90. minuti za Jadran KS.
NAJBOLJI IGRAČ: Dragan Brečić (Neretva).

NERETVA: Bubalo (6,5), Jakić (7), Čerlek (6,5), Šutalo (6,5), Sršeri (7), Šiljeg (6,5) (od 77- Guinović -), Batinović (7), Zetjić (7,5) (od 74. Majić 7), Svaguša (7) (od 74. Mazreku 6), Brečić (8), Galov (7).

JADRAN KS: Malenica (6,5), Šarič (6), Bešić (6,5), Detić (7), Matić (6) (od 59. Radman 6,5), Elez (6), Alfirević (6,5), Šimunović (7), Rajčić (7), Kovač (6) (od 55. Ljubić 6), Zoiota (6) (od 76. Treselj 6).

Od postignutih golova najljepši je Brečićev koji je sa 20 metara iznimno preciznim udarcem savladao Malenicu. lako su domaćini u dva navrata imali dva gola viška, ipak su u završnici morali spašavati bodove pred iznimno borbenim Kaštelanima.

Božidar LOVRIĆ

KAŠTEL GOMILICA — Igralište Sportskog centra Jure Bakotić. Gledatelja 65. GOŠK AC - Konavljanin 3:0 (0:0). Sudac: Albertino Rogić (Zadar) - 7. Strijelci: Šarić u 49., Povijač u 54. i Britvić u 76. minuti.
NAJBOLJI IGRAČ: Jakov Šarić (GOŠK AC).

GOŠK AC: Čulić (7), Dolić (7), Aleksić (7,5), Tomić (7,5), Putnik (7,5), Šarić (8), Kalinić (7) (od 77. Parčina -), Povijač (7,5) (od 65. Ivanda -), Britvić (8), Jelić (7,5) (od 83. Grubišić -), Kapov (7,5).

KONAVLJANIN: Stipić (6), Kozina (6), Čikato (6), Dabić (6), Demarija (6), Volarević (6), Mrđen (-) (od 4. Zrilić 6), Veraja (6) (od 77. Martinović -), Radićević (6,5), Marić (6), Ðaničić (6) (od 56. Bagoje 6).
Konavljanin je "platio račun" komodnog igranja bez puno trčanja. Jakov Šarić iz blizine pogađa mrežu, a prije toga udarac Kapova je zaustavila vratnica. Stjepan Povijač na krivoj nozi našao je vratara gostiju za 2:0. Najljepši gol iz voleja postigao je Vinko Britvić pod samu stativu.

Mario MORNAR

KAŠTELA — Igralište Vukovar u Kaštel Starom. Gledatelja ISO. Val — Jadran LP 5:1 (1:0). Sudac: Marinko Paleka (Zadar) — 8. Strijelci: Tomas u 43., Čubrilo u 63. (11 m), 82. i 87., te J. Bašić u 78. minuti, a Zrilić u 85. minuti za Jadran LP. Crveni karton: Stipković, vratar Jadrana LP u 3. minuti.
NAJBOLJI IGRAČ: Branko Čubrilo (Val).

VAL: Milin (7), Brkić (7,5), Marin (7,5), Plazonić (7), Radić (7,5) (od 79. Marović -), Tomas (8), Ðerek (7) (od 65. Mat. Bašić -), M. Bašić (7,5), Ivić (7) (od 65. Grbeša -), J. Bašić (8), Čubrilo (9,5).

JADRAN LP: Stipković (-), Roso (6) (od 70. Zrilić -), Vejić (6), I. Jerković (6) (od 80. Parmać -), Primorac (6), F. Jerković (6), Krilić (-) (od 3. Bajnoci 5), Vukušić (6), M. Krstičević (6), Roso (6,5), Cvijanović (6,5).

Kada je kapetan domaćina Tomas načeo goste pred kraj prvog poluvremena bila je to najava golijade u drugom dijelu. Branko Ćubrilo još jednom je pokazao koliki se potencijal krije u njegovim nogama. Od pet pogodaka postigao je tri uz jednu asistenciju i ujedno je "zaradio" isključenje gostujućeg vratara u trećoj minuti.