Odigrano 13. kolo treće HNL jug:
Konavljanin - GOŠK AC 3:0
Jadran KS - Neretva 0:1
JADRAN LP - VAL 2:0

ČILIPI - Igralište Šupjaka. Gledatelja 150. Konavljanin - GOŠK AC 3:0 (3:0). Sudac: Ljubomir Puljiz (Runoviči) - 7. Strijelci: Radičević u 2. i 21. te Šmanjak u 20. minuti za Konavljanin.
NAJBOLJI IGRAČ: Vlaho Radičević (Konavljanin).

KONAVLJANIN: Vezilić (7), Kozina (6,5), Miljenović (od 5. Bagoje 6,5), Maslac (6,5), Matić (6,5), Antunović (6,5), Veraja (6), Dabić (6), Radičević (7) (od 85. Stipišić), Zrilić (6) (od 71. Martinović), Šmanjak (6,5).

GOŠK AC: Vidović (6), D. Šarić (od 25. Vukasović, od 46. Teglić 6), Vranjić (6), Zadro (7), Aleksić (6), J. Šarić (6), Nuić (6), Škalić (6), Jerić (6), Bricić (6), Kolić (6) (od 75. Dolić).

Miho KATUŠIĆ

KAŠTEL SUĆURAC - Igralište Jadrana Zrinski. Gledatelja 150. Jadran (KS) - Neretva 0:1 (0:0).
Sudac: Damir Sorić (Vodice) - 6,5. Strijelac: Mazreku u 63. minuti.
NAJBOLJI IGRAČ: Valentino Mazreku (Neretva).

JADRAN: Boban (6), Ljubić (6), Elez (6,5), Delić (6), Rajčić (5) (od 62. Radman), Šarić (6,5), Alfirević (6,5), Lovrić (6), Treselj (5) (od 52. Bakota 5), Poljak (6), Bilobrk (6) (od 72. Marin).

NERETVA: Bubalo (6), Jakić (6), Majić (6,5), Guinović (7), Sršen (7), Šutalo (6,5), Galov (6), Zeljić (7), Svaguša (6,5) (od 83. Matić), Brečić (6,5), Mazreku (7,5) (od 87. Šiljeg).

Nogometaši Jadrana imali su više od igre tijekom cijelog susreta, međutim, nisu uspjeli postići pogodak što su momci iz Metkovića napravili u 63. minuti preko igrača utakmice Valentina Mazrekua. Gosti su postigli pogodak nakon što je lopta pogodila vratnicu te se odbila do slobodnog napadača Neretve.

Mario MORNAR

PLOČE - Igralište Jadrana. Gledatelja 500. Jadran LP - Val 2:0 (1:0). Sudac Jerolim Čulina (Pridraga) - 5. Strijelci: Stamenković u 30. (11 m) i Karamatić u 69.
NAJBOLJI IGRAČ: Saša Stamenkovć (Jadran LP).

JADRAN LP: Stipković, Kiš (7), I.Jerkovk (6,5), Primorac (6,S), Stamenković (8) (od 49. Lj. Roso 6), Vukušić (6), V.Roso (7,5), Marinović (6,5), Karamatić (7,5) (od 77. Krstičević), Cvijanović (7) (od 73. Beidenegl), F. Jerković (7).

VAL: Milin (5,5), Plazonić (5) (od 79. Stude), Siriščević (5) (od 65. Brkić 5), Samardžić (5), Radić (5,5), Tomas (5,5), Ðerek (5), Bašić (5), Ivić (6), Broketa (5), Benić(5).

Domaći su poveli u 30. minuti iz kaznenog udarca nakon stoje netko iz obrane gostiju igrao rukom. Sigurni realizator bio je Stamenković. Točku na "i" stavio je Karamatić u 69. minuti glavom nakon što je korner odlično izveo Vlado Roso. Rezultat je mogao biti i uvjerljiviji u korist domaćina da udarce Cvijanovića i Marinovića nisu zaustavile prečka, odnosno stativa.