Dugopolje - GOŠK AC 1:1
Jadran KS - Pag 1:1

DUGOPOLJE - ŠRC Sirčina. Gledatelja 100. Dugopolje - GOSK AC 1:1 (1:1).
Sudac: Damir Jokić (Dicmo) — 5,5.
Strijelci: Balić u 44. minuti (U m) za Dugopolje, a Eterović u 30. minuti za GOŠK AC.
Najbolji igrač: Goran Bašić (GOŠK AC).

DUGOPOLJE: Smodlaka (6,5), Vuković (5,5), Delić (6), Marović (6,5), Bašić (6), Šimić (5,5) (od 57. Radošević 6), Keran (5,5) (od 70. Parčina 5,5), Marjanović (6,5), Balić (6,5), Perišić (6), Rogošić (5,5) (od 30. Lauš 5,5).

GOŠK AC: Bašić (7), Milić (6) (od 88. Kujundžić -), Pelivan (6), Zadro (6), Jurić (6,5), Bešić (6), Eterović (7), Nuić (6), Teklić (6) (od 67. Balaban 6), Jelić (6,5), Škalic (6,5).

U izjednačenoj utakmici više prilika za zgoditak imali su domaćini. Rezultatski je utakmica bila gotova u prvih 45. minuta utakmice. Gosti su poveli u 30. minuti nakon brzog kontranapada Eterovića. Domaćin je izjednačio u 44. minuti zgoditkom Balića iz kaznenog udarca. Prethodno je sam Balić unutar kaznenog prostora oboren od strane Jurića.
J. ČELAN

KAŠTEL SUĆURAC — Igralište Jadrana Zrinjskv. Gledatelja 55. Jadran KS — Pag 1:1 (0:0).
Sudac: Nikica Nobilo (Korčula) - 6,5. Strijelci: Alfirević u 87. minuti za Jadran KS, a Buljanović u 61. minuti za Pag.
NAJBOLJI IGRAČ: Jurica Alfirević (Jadran KS).

JADRAN KS: Budišin (-), Šiklić (6), Šarić (6,5), Šimunović (6,5), Kukoč (6), M. Bašić (6) (od 65. Zolota —), Maljković (6) (od 59. Čurković 6), Bilobrk (6) (od 65. Šiškov -), Bonacin (6), Alfirević (7), Vidan (6).

PAG: Perica (6), Smol-čić (6) (od 77. Jović -), T. Bašić (6), Marić (6), Poljak (6,5), Hrgović (6,5), B. Mi-letić (6), Galešić (6,5), Buljanović (6,5), Parać (6), M. Miletić (—) (od 13. Batkov-ski6).

Sućurani nisu iskoristili prigode u prvom dijelu i tom im se na kraju osvetilo. Ivan Buljanović je doveo Pag u vodstvo udarcem glavom s pet metara. Izjednačio Jurica Alfirević u posljednjim trenucima lob udarcem s 20-ak metara. Uglavnom Pag je zaslužio bod, a mogao je i pobijediti. M. MORNAR

Napomena: Arbanasi su istupili iz lige, svim njihovim protivnicima do kraja se upisuje pobjeda 3:0.

Parovi 31. kola (14. svibnja): Jadran KS - Dugopolje, Pag - Val, Zagora - Primorac B., Neretva - Poljičanin, Jadran LP - Vinjani, Hajduk - Arbanasi, Konavljanin - Primorac 1929, Omiš - Velebit, Junak - GOŠK AC.