Ovoga vikenda u Gradskoj dvorani u Kaštel Starom odigrano je samo pet utakmica u malonogometnim ligama grada Kaštela.

U 1. ligi odigrane su preostale tri utakmice 7. kola, najviše uzbuđenja bilo bilo je na prvoj utakmici Kaštel Štafilić - Mladež HDZ-a Kaštela, Štafilićani su vodili tri puta, ali niti jedanput nisu uspijevali zadržati svoju prednost dulje vrijeme.
 
U preostale dvije utakmice CB Faraon i Radun zabilježili su nove, uvjerljive pobjede s kojima su popravili svoj položaj na tablici.
 
U 2. ligi odigrane su dvije utakmice 6. Kola u kojima nije bilo većih iznenađenja, DVD Solin lako je došao do nova tri boda, dok su Pribude, isto tako uvjerljivo pobijedile Lećevicu kod koje se osjetio izostanak najboljeg strijelca A. Čavke.
 
Preostale tri utakmice 6. Kola 2. Lige odigrati će se u nedjelju 12. Prosinca.

1. MNL – rezultati:

KAŠTEL ŠTAFILIĆ - MLADEŽ HDZ-a Kaštela   3:4  (2:1)
BLANJA          - CB FARAON              1:5  (1:2)
MARINA KAŠTELA  - RADUN                  4:10 (2:5)
MNK ISSA        - TORCIDA TRIAL (21.11.) 2:9  (0:5)
ZRAČNA LUKA     - MNK BANOVINA  (21.11.) 2:10 (0:7)
Split-Kaštela     Parchy  computers 
DVD  KAŠTELA    - KULA-POLIFLOR (21.11.) 3:2  (0:0)

1. MNL – tablica:

    T A B L I C A
1. DVD  KAŠTELA 7 7 0 0 32 : 17 21
2. MNK  BANOVINA - PARCHY  COMPUTERS 7 6 0 1 46 : 15 18
3. TORCIDA  TRIAL  7 5 0 2 26 : 15 15
4. MLADEŽ  HDZ-a  Kaštela 7 4 1 2 30 : 19 13
5. RADUN 7 3 2 2 28 : 24 11
6. CB  FARAON  7 3 0 4 32 : 28 9
7. ZRAČNA LUKA  SPLIT-KAŠTELA 7 3 0 4 23 : 24 9
8. KAŠTEL  ŠTAFILIĆ  7 3 0 4 24 : 32 9
9. KULA-POLIFLOR  7 2 1 4 15 : 27 7
10. BLANJA  7 1 2 4 16 : 27 5
11. MNK  ISSA   7 1 0 6 20 : 39 3
12. MARINA  KAŠTELA  7 1 0 6 20 : 45 3
 
 
1. MNL – lista strijelaca:
 
LISTA  STRIJELACA
11   pogodaka - RENATO  KOTUROVIĆ MNK BANOVINA - PARCHY  COMPUT.
       
10   pogodaka - IVAN  ČURKOVIĆ DVD  KAŠTELA

2. MNL – rezultati:

TORCIDA K. KAMBELOVAC - DVD SOLIN        6:9 (3:4)
PRIBUDE               - OBĆINA LEĆEVICA  6:2 (3:1)

2. MNL – tablica:

T A B L I C A
1.  KATROSO 5 4 1 0  16 : 7 13
2. CB  PADRE 5 3 1 1 27 : 19 10
3.  DVD  SOLIN 5 3 0 2 26 : 19 9
4. DVD  MLADOST 4 3 0 1 20 : 13 9
5. PRIBUDE 5 2 1 2 27 : 22 7
6.  TORCIDA  K. KAMBELOVAC 6 2 0 4 24 : 34 6
7. DONJI  DOLAC 5 2 0 3 12 : 20 6
8. OXA  TISAK 4 1 2 1 11 : 12 5
9.  OBĆINA  LEĆEVICA 6 1 2 3 27 : 33 5
10. BLATARI 5 1 1 3 21 : 29 4
11.  DALMACIJA  PROFIL 4 1 0 3 16 : 19 3

2. MNL – lista strijelaca:

LISTA  STRIJELACA
   
10 pogodaka - ANTE ČAVKA        OBĆINALEĆEVICA
   
7  pogodaka - IVAN ÐIRLIĆ       OBĆINA LEĆEVICA
            - DINO GRUBIŠIĆ     DVD MLADOST
            - PETAR KOVAČEVIĆ   CB PADRE
            - IVAN BARIŠIĆ      DVD SOLIN

Za slijedeći vikend, 04/05.12.2010. Igrati će se sedam utakmica pretkola Kupa Lige Po slijedećem rasporedu I satnici:
 
Subota, 04.12.2010.
 
17:00  DVD KAŠTELA           - PRIBUDE
17:55  TORCIDA K. KAMBELOVAC - MNK ISSA
18:50  OXA TISAK             - MARINA KAŠTELA
19:45  CB PADRE              - DVD MLADOST
20:40  KATROSO               - BLATARI

 
Nedjelja,  05.12.2010.

 
21:00  CB FARAON        - KAŠTEL ŠTAFILIĆ
21:55  DALMACIJA PROFIL - DONJI DOLAC

Komentari (12)

Dodaj komentar

0 / 1000 Ogranicenje dužine komentara
Vaš komentar mora biti dužine od 1-1000 znakova
pravilima komentiranja.

Zadnji komentari

tri mulca-mazguna. svaki potiže - na svoju stranu. pobjednik je bija - oni uz rivu. nađite pobjednika-našli ste krivca
za 7-8 minuti do Solina i onda čekat uru vrimena za proć semafore.. putovat ćemo isto vrimena ka i sad do Splita
ki pravi dernek
cimenat nije škodljiv u malim količinama
neka naše omladine!
pošto?
Nosiču ja svakako lumbrelu
A je li se slučajno zatvorilo sve šta proizvodinije se ništa zatvorilo slučajno. ljudima je proradila svijest o čistom i zdravom življe...