KADETI 2. U DUBROVNIKU, DJEČACI I DJEVOJČICE 2. U SPLITU
Na jučer održanom 14. međunarodnom judo turniru „Dubrovnik open“, prošlogodišnji prvaci, kadeti JK Dakmacijacement osvojili su ekipno 2. mjesto u konkurenciji 9 klubova iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine te Slovenije.

Bolja od njih bila je reprezentacija Slovenije, dok je treće mjesto osvojio judo klub Borsa iz Mostara. Judaše DC-a vodio je trener Josip Barić, a Kaštela su imala svog predstavnika i među sucima - Antu Topića.  Turnir je održan pod pokroviteljstvom Grada Dubrovnika, a prisustvovala mu je i dogradonačelnica Tatjana Šimac Bonačić .

Kaštelanski judaši ostali su u Dubrovniku i na dvodnevnim pripremama koje je organizirao domaćin JK Dubrovnik.

Regionalno prvenstvo – Dalmacija 2010

Na regionalnom prvenstvu u judu  – Dalmacija 2010. za dječake i djevojčice rođene 1998./99. i 2000. održanom u subotu, 10. travnja  u Splitu sudjelovalo je 104 natjecatelja iz 10 klubova iz Dalmacije, a JK Dalmacijacement  ekipno je osvojio drugo mjesto. Prva je ekipa JK Pujanke, a treća JK Zadar.

Kaštelanski judaši i judašice osvojili su 15 medalja; 4 zlatne (Ivan Botić, Domagoj Bratinčević, Nina Perković  i Matea Carev), 5 srebrnih ( Josip Krokar begin_of_the_skype_highlighting     end_of_the_skype_highlighting, Josip Bogić, Marin Vujević, Marinela Pavić i Ana Ljubić), te 6 brončanih ( Lovre Barišić, Ivan Jerković, Antonio Žaja, Ani Omrčen, Karla Bareta i Andrea Kukec).

Oni su, kao i Ivan Škaro, Marin Jerkunica i Ivan Rajčić, koji su osvojili peta mjesta, ostvarili pravo sudjelovanja na pojedinačnom prvenstvu Hrvatske u judu za dječake i djevojčice, koje će se održati 18. travnja u Vinkovcima.