LIVERPOOL je jednomjesečne pripreme za novu sezonu Premiershipa završio spektakularno.
Momčad Jürgena Kloppa je u prijateljskoj utakmici u Dublinu s 5:0 pregazila Napoli i na najbolji mogući način najavila 1. kolo prvenstva protiv West Hama sljedećeg vikenda.

Već u 9. minuti golovima Milnera i Wijnalduma bilo je 2:0 za "Redse" koji su igrali u ljubičastim dresovima, a do kraja poluvremena su Talijani došli k sebi i imali su nekoliko prilika za smanjenje rezultata.

Klopp je u nastavku izmijenio cijelu momčad koja je do vrha natrpala mrežu Napolija, a da su Englezi bilo malo koncetriraniji mogli su zabiti i deset golova. Salah je u 58. minuti zabio za 3:0, a u završnici su pogodili i Sturridge te Alberto Moreno.

Dejan Lovren još je na odmoru i u ponedjeljak bi se trebao priključiti momčadi.

Izvor : Index.hr