U četvrtak nova sjednica Gradskog vijeća
Napisao/la D.P.
RAVNATELJ MUZEJA, IZVJEŠĆA, UPU-I, KULTURNO VIJEĆE
Kaštelanski vijećnici, u četvrtak 16. listopada ponovo će u vijećničke klupe, na 11. sjednici koja će započeti u 12 sati, a raspravljat će i odlučivati o 24 točke dnevnog reda.
Osim vijećničkih pitanja i prijedloga, koji su uvijek aktualni, na dnevnom redu se nalaze urbanistički planovi uređenja Radun I Rudine, plan dodjele koncesija, kao i rezultati izbora za članove vijeća mjesnih odbora.
Vijećnici će odlučiti hoće li prihvatiti prijedlog Upravnog vijeća Muzeja Grada Kaštela, da umjesto dosadašnje ravnateljice Ankice Babin, koja odlazi u mirovinu, ravnatelj ove ustanove bude Ivan Šuta.
Isto tako, odlučit će i o novim članovima Kulturnog vijeća.
Na dnevnom redu je i polugodišnje izvješće o radu gradonačelnika Ivana Udovičića te polugodišnje financijsko izvješće te niz drugih tema.
KOMENTARI:
-
(Gost_6299)
vladajući ne rade ništa korisno za grad, oporba odavno u zimskom snu
-
(Gost_157)
I koncesije za pražnjenje septičkih jama-10.000 kuna godišnje???????
-
(Gost_6142)
a baš mi je žao šta gđ.Babin ide u mirovinu. krasna gđa., a imaće posla ovaj novi ravnatelj!!!! sretno gđo.Babin.
Stari Komentari (3)