POČELE ONLINE PRIJAVE
Grupa entuzijasta zaljubljenika u bicikle u povodu 20. godišnjice Oluje organizira 1. Kaštelansku biciklijadu koja bi se u dvodnevnom programu trebala održati 8. i 9. kolovoza, a vozilo bi se od Kaštela do Kijeva preko Knina s povratkom u Kaštela preko Sinja.

Program prvog dana:
- Kaštela/Malačka - 7:30 - 8:00 - Kratki govor predstavnika grada Kaštela. Kratka molitva i blagoslov učesnika. Predstavnik grada Kaštela sirenom označava start podno križa na Malačkoj.

- Kladnjice - Oko 9:30 nakon 16 km od prethodne točke i 1,5 sata vožnje. 15 min. stanka.

- Unešić - Oko 11:30 / 32 km vožnje. Nakon 16 km od prethodne točke i 1,5 sata vožnje. 15 min. stanka.

- Drniš - Oko 13:00 / 49 km vožnje. Nakon 17 km od prethodne točke 1.5 sata vožnje. 30 min. stanka, obrok i upoznavanje grada.

- Knin - Oko 15:30 / 69 km vožnje. Nakon 20 km od prethodne točke i 2 sata vožnje. Obilazak tvrđave i polaganje vijenca. Stanka od 1 sata.

- Kijevo - Oko 18:30 / 89 km vožnje. Nakon 20 km od prethodne točke i 2 sata vožnje. besplatna večera i odmor. Organizirano spavanje u zatvorenom prostoru.

Program drugog dana:
- Kijevo - 07:00 Ustajanje. Polazak 07:15. Vožnja do crkve sv. Mihovila i panoramski pogled sa Glavice. (2 km, - 15 min vožnje, dolazak u 07:30. Kratka molitva u u crkvi svetog Mihovila (rušena u 2 svjetskom ratu i do temelja razorena u Domovinskom ratu ), te upoznavanje Kijeva. Polazak u 08:00. 08:30 Dolazak na izvor rijeke Cetine. (6,5 km ukupne distance) – nakon 4 km od prethodne točke, 30 min vožnje. Posjeta Crkvi svetog Spasa. Starohrvatska crkva iz 9 st., prva Hrvatska crkva sa zvonikom. Spomenik nulte kategorije. Polazak u 09:00.

- Vrlika - 10:00 Dolazak Vrlika. Posjeta nadaleko poznatoj Česmi „gdje su vile kolo igrale“. Kava i upoznavanje mjesta. (18 km ukupne distance) – nakon 11 km vožnje od prethodne točke i 1 sat vožnje. Stanka od 30 min. Polazak u 10:30. 11:00 Dolazak kupalište Tabele, (22.5 km ukupne distance) – nakon 4,5 km od prethodne točke i 30 min. vožnje. Besplatno jelo, kupanje i odmor po želji. Polazak u 12:00. Nastavak puta preko Vinalića.

- Bitelić - 15:00 Dolazak Bitelić. (50 km ukupne distance) – nakon 27 km od prethodne točke i 3 sata vožnje. Kratka stanka i kava. Polazak 15:15.

- Sinj - 17:15 Dolazak u Sinj na 300 godišnju Alku. (68 km ukupne distance) – nakon 18 km vožnje od prethodne točke i 2 sata vožnje. Posjeta i molitva Gospi Sinjskoj. Stanka od 45 min. Polazak u 18:00.

- Dugopolje - 20:00 Dolazak Dugopolje. (86 km ukupne distance) – nakon 18 km od prethodne točke i 2 sata vožnje. Kava kod hotela. Stanka od 15 min. Polazak u 20:15

- Klis - 20:45 Dolazak Klis. (92 km ukupne distance) – nakon 6 km od prethodne točke i 30 min. vožnje. Polazak u 21:00

- Solin - 21:30 Dolazak Solin. (99 km ukupne distance) – nakon 4 km od prethodne točke i 30 min. vožnje. Posjeta i zahvala Gospi od otoka te svatko na svoju stranu. Stanka od 15 min. Polazak u 21:45

- Kaštela - 22:30 Kaštela 45 min vožnje, 8 km od prethodne točke. Ukupna distanca 107 km.

Više informacija o biciklijadi kao i prijave možete dobiti na stranici http://www.biciklijada-kastela.com/


KOMENTARI:

Stari Komentari (5)

  • (Gost_9368)

    Kako i di se prijaviti?

    oko 2 godina prije
  • (Gost_5176)

    piše na kraju

    oko 2 godina prije
  • (Gost_1213)

    super ideja

    oko 2 godina prije
  • (Gost_7221)

    to su oni iz pedalina. nisan zna da su i oni veliki rvati

    oko 2 godina prije
  • (Gost_2179)

    Baš super ideja, a ti 7221 crkni od te ljubomore

    oko 2 godina prije
Komentiranje je moguće smo putem facebook komentara