hren

Priopćenjem za javnost obratio nam se predsjednik Gradske organizacije SDP-a Kaštela, Matko Kuzmanić, u ime Gradskog odbora te stranke, čija je odluka u drugom krugu izbora za gradonačelnika podržati Josipa Berketa, aktualnog gradonačelnika Kaštela.

- Svjesni situacije u kojoj se naš grad nalazi i potrebe da se u odabiru ljudi koji će ovaj grad voditi slijedeće četiri godine uključi što veći broj građana, pozivamo sve naše sugrađane da iskoriste svoje biračko pravo i u što većem broju izađu na izbore u nedjelju. Ne dozvolimo da svojim pasivnim odnosom prema izborima omogućimo vrlo malom broju građana da izabere vlast koja će nas predstavljati naredne četiri godine.
Iako smo često bili oštri kritičari aktualnog gradonačelnika smatramo da bi njegov reizbor bio bolje rješenje za gradske probleme kojih nažalost ima previše.
Na sjednici Gradskog odbora SDP-a održanoj 28. svibnja donesena je odluka o podršci kandidaturi Josipa Berketa u drugom krugu izbora.
Pozivamo sve naše članove i simpatizere da u nedjelju izađu na izbore i podrže aktualnog gradonačelnika i na taj način omoguće Kaštelima pravedniju budućnost. Izađite i dajte svoj doprinos budućnosti – poručio je predsjednik SDP-a Matko Kuzmanić.


KOMENTARI:

Stari Komentari (173)

Učitaj prethodne komentare
 • 6155 (Gost_9952)

  Berketa se cesto kritiziralo a Udovicic i Hdz su radili sta su tili i niko ih nije ni moga kritizirati,kad su bili i u zupaniji i u drzavi SAMI KOJI SU VLADALI.Bilo bi bolje da je vise bogatih BERKETA KOJI ULAZU U KASTILA.J...M TI GRAD DI JE SAMA SIROTINJA.VOLIJA BI DA SU SVI BOGATIJI OD MENE.NASE NASLJEDE IZ BIVSEG SISTEMA NE DAJ DA SE NIKO BOGATI.MI NISMO ZRELI ZA ULAZAK U CIVILIZIRANU EVROPU.

  oko 7 godina prije
 • (Gost_7115)

  Odgovara: # 311557

  pa ivo sanader na koga se pozivaš je udovičićev simpatizer...a možda i tvoj:p

  oko 7 godina prije
 • (Gost_5905)

  http://www.index.hr/vijesti/clanak/uhicen-tajnik-makarskog-sdpa-i-jos-dvojica-ispisivali-grafite-protiv-hdza/680688.aspx

  oko 7 godina prije
 • (Gost_7115)

  Odgovara: # 311557

  a znamo kako je ivek završija

  oko 7 godina prije
 • (Gost_8928)

  Odgovara: # 311301

  Berket barem ljude vuće za nos za razliku od Udovičića koji ih vuće u ponor.
  Zar bi SDP o svemu trebao mućati i pustititi da 16% glasaća odluči ko će ih voditi iduće 4 godine. Znam da bi to neki i volili pogotovo pametnjakovići koji se igraju politike pa misle da mogu sa malo reklame ući u vijeće. Oni su doveli Kaštela u situaciju da je ADZ premoćan u Kaštelima, i zato se opametite izaberirite Berketa i popravni ispit imate za godinu dana.

  oko 7 godina prije
 • (Gost_3018)

  Odgovara: # 311538

  Ka u svom studiju, kako ga morete više slušat?

  oko 7 godina prije
 • (Gost_3145)

  Berket danas na radiju:
  To što kaže gospodin Udovičić da smo bili četiri puta nije točno, mi smo bili dva puta i kada sam mu ovo rekao prvi put u radio emisiju više neće da dođe u radio emisiju na Radio Splitu da pokaže i da je dostupan za sebe, a ne za Grad i da je malo 24 ure na dan i da bi triba biti 60 uri na dan dostupan koliko je sebi uprihodija za vrime mandata, a koliko je da Gradu jer ako.., neka javno kaže koju je školu ima prije nego se angažira za gradonačelnika, a koju je školu ima kasnije i neka javno kaže koju je imovinu ima kad je uša u politiku i koju imovinu ima sada.

  oko 7 godina prije
 • (Gost_6154)

  Napravija bi on štalu u kambelovskom gaju da mu nije bilo prijatelja Ive, i to bez papiri. Kako to da je on jedini napravija marinu a zna se da još dvojica godinama čekaju dozvole? Samarđić nikako ne uspijeva završit objekt jel i to kriv HDZ oli kapitano?

  oko 7 godina prije
 • (Gost_6154)

  Kako je kapitano svoje steka neka kaže di je diga kredit i kako?

  oko 7 godina prije
 • (Gost_7115)

  Odgovara: # 311573

  Ako godinama čekaju papire , a za papire je odgovorna županija jer se radi o pomorskom dobru kako je berket onda kriv za to ....? Ali hdz ne vodi konce u županiji.

  oko 7 godina prije
 • (Gost_5537)

  Odgovara: # 311572

  Zna se, radlo se od 0-24, nabavlo se i ima se.Kuća, parcela, brod i dva - tri vakulteta..., ništa u usporedbi sa šefom koji imovinu ne intavulaje na svoje ime, ali biće nešto, radiće se i dalje od 0-24.

  oko 7 godina prije
 • (Gost_6231)

  i ovo je, biće, odlika, velikog humanitarca? ugasi tuđe da ugrabiš sebi.
  http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/103031/Default.aspx

  oko 7 godina prije
 • (Gost_1242)

  Berket danas na radiju:
  To što kaže gospodin Udovičić da smo bili četiri puta nije točno, mi smo bili dva puta i kada sam mu ovo rekao prvi put u radio emisiju više neće da dođe u radio emisiju na Radio Splitu da pokaže i da je dostupan za sebe, a ne za Grad i da je malo 24 ure na dan i da bi triba biti 60 uri na dan dostupan koliko je sebi uprihodija za vrime mandata, a koliko je da Gradu jer ako.., neka javno kaže koju je školu ima prije nego se angažira za gradonačelnika, a koju je školu ima kasnije i neka javno kaže koju je imovinu ima kad je uša u politiku i koju imovinu ima sada.

  Ovo je dno dna, pa zar čovik nakon dvadeset godina radnog staža ne smi ništa imat. Izgleda da smi imat samo Berket i njegovi talibani, ko god drugi šta ima sumnjiv je. Ko je sagradija jedanest iljada kuća po Kaštilin.
  Ispada po berketu da samo on ima pravo na kolino, nasljeđe, obiteljsku podršku. I drugi ljudi imaju svoje obitelji, podršku, svoju pamet i zndu raditi, štediti i graditi.

  oko 7 godina prije
 • (Gost_1935)

  Odgovara: # 311587

  dva fakulteta, kuća, parcela, brod od kad je uša u politiku 0-24

  oko 7 godina prije
 • (Gost_1242)

  dva fakulteta, kuća, parcela, brod od kad je uša u politiku 0-24

  je i biciklo, dvi žene, mačku, papigu, kilo jabuka, petit beure keks, čokoladu mikado i 20 deka kave....Glorija

  oko 7 godina prije
 • (Gost_1655)

  Neko mi je ukrao biciklo
  jer ga nisam dobro vez'o lancom
  na biciklo ovde sam naviklo
  da se ne bi osecalo strancom

  oko 7 godina prije
 • (Gost_104)

  Berket je uvik dostupan na svom nautic radiju

  oko 7 godina prije
 • radni staz (Gost_142)

  ivan udovicic ... umrit cu od smija..
  sta si ikad radija osim politiziranja.

  oko 7 godina prije
 • (Gost_7115)

  Odgovara: # 311594

  I udovičić je dostupan na nekom novom fakultetu kojeg završava.

  oko 7 godina prije
 • ivane (Gost_142)

  di je motika ili stroj samoblabla

  oko 7 godina prije
 • hdz (Gost_142)

  Idemo dalje
  .idemo dalje

  oko 7 godina prije
 • (Gost_4726)

  (Gost_104) Berket je uvik dostupan na svom nautic radiju
  ...kojeg je spasija od stečaja. Provincijski, ruralni Krugoval Kaštela pretvorio je u kulturan urbani radio primorskog štiha, kakav i treba imati grad ove veličine.

  oko 7 godina prije
 • (Gost_7115)

  Odgovara: # 311600

  očito je da nekim ljudima to smeta...samo mi nije jasno zašto ?

  oko 7 godina prije
 • (Gost_3211)

  Berket je otvara radna mista, vratija Plavi Jadran, spasija Radio Kaštela od stečaja, pomaga sportske klubove, stabilizira proračun, pokušava škole preuzet od Županije nakon sramotnih skandala & slučajeva…
  Za razaranje ex. Jugovinila, Palace hotela… i agoniju Željezare, Staklenika… zaslužan je ipak, zna se, netko drugi.

  oko 7 godina prije
 • (Gost_8147)

  Odgovara: # 311600

  kako može bit urban sa seljačkom muzikom???

  oko 7 godina prije
 • (Gost_4233)

  A komunisti za to vrijeme polako daju podrsku pa kome ... Berketicu !!!

  oko 7 godina prije
 • (Gost_8999)

  (Gost_1242) na posten nacin stec ne ka on na racun gradana grada a to sto te on uspija ubjedit da je posten to sve govori ;) bez uvrede

  oko 7 godina prije
 • kaštelanka (Gost_3942)

  sramim se dok čitam ove komentare. Da imamo iti malo karaktera, odnosno naši kandidati, onda bi udruženo radili za boljitak svih nas, a nebi pisali svakakve gadosti oni koji ovo komentiraju. Samo radi informacije da napišem koliko je ljudi Berket zaposlija da ih spasi od totalnog siromaštva, na čemu mu od srca kao sugrađanka zahvaljujem.

  oko 7 godina prije
 • (Gost_8225)

  >"Gost_8147) kako može bit urban sa seljačkom muzikom???"
  Radio koji konačno ima prave, obrazovane voditelje koji lijepo i pravilno govore Hrvatski, a što se glazbe tiće, upravo suprotno. Zar ste očekivali turbo-folk, cajke, ognjištarsko-pećinarski R&R…?

  oko 7 godina prije
 • (Gost_8999)

  ljudi probudite se i izadite na drugi krug dajte glas berketu ako se dvoumite poslusajte sa radio splita suceljavanje sve ce vam bit jasno ko je udovicic kako se ponasa kako prica pa zar ce meni bit seljo beljo na vlasti nemojmo to dopustit stara garda mu je iza leda koja je pljackala 209godina on ce posluzit ka marijoneta ka i prosli mandat:)

  oko 7 godina prije
 • (Gost_8999)

  pordon 20godina

  oko 7 godina prije
 • (Gost_8999)

  ;););););););)

  oko 7 godina prije
 • (Gost_8234)

  Radio Kastela je Berketova imovina, on tu može doći u svako doba i pričat što ga je volja, tako i danas čovjek došao i pričao. O pojašnjenju onoga što se gradilo do 2009-2010 nebih imate sve na stranicama HDZ, imate sve u Službenim Glasnicima grada Kaštela , izvješćima o radu Upravnih odjela, Programima rada pa izvolte čitajte proučavajte ko i ja.,U nedjelju izađimo i dajmo glas Ivanu Udovičiću.

  oko 7 godina prije
 • (Gost_2862)

  Matko žrtvovali ste Alenku,zar nebi bilo logičnije da si ti kandidat za gradonačelnika ili ste je se ovako tili riješit,a podrška Berketu je očekivana kao i prije četiri godine,ništa novo.Vi ste minorizirana stranka u Kaštelima,nikad gori.

  oko 7 godina prije
 • (Gost_8999)

  Ivan - mlad, ovisnik o proračunu, školovan po stranačkom sistemu, bez konkretnih djela, čovjek jednostavno ne zna. Berket - zapošljava 1000 ljudi, puni proračun, gospodin, renovno školovan a ne po stranačkom ključu, djela su mu i te kako vidljiva, marinom je uzdiga Gomilicu, pa i Kaštela. Dvije neusporedive kategorije. Pa ljudi birajte za koga ćete glasat. Tribali ste gledat emisiju TV Jadrana- sučeljavanje Grubišića i Ževrnje. Stanovi i krediti koje plaća mu ne može vraćat. Žao mi je, ali HDZ se nije promjenio ni malo.

  oko 7 godina prije
 • (Gost_4200)

  Odgovara: # 311611

  I Ivan je mogao pričati, nitko mu nebi isključio mikrofon.:)

  oko 7 godina prije
 • (Gost_4162)

  Molim Državni inspektorat da provjeri stvarno stanje broja Berketovih zaposlenika. Ja imam podatak o njih 60-ak, a on priča o tisuću. Pisani zahtjev uputit ću u ponedjeljak inspektoratu.
  Ako je kapetanova izjava točna onda ti ljudi rade na crno, a ako je moja izjava točna - onda kapetan laže.

  oko 7 godina prije
 • (Gost_1242)

  Ako godinama čekaju papire , a za papire je odgovorna županija jer se radi o pomorskom dobru kako je berket onda kriv za to ....? Ali hdz ne vodi konce u županiji.

  Berket je što se zna iz službenih glasnika županije diga ukupno oko 10 milijuna kuna županijski kredita. Kad bi tako svakoga županija koćila ka berketa......

  oko 7 godina prije
 • (Gost_8147)

  Odgovara: # 311607

  ako ne znate što je urbana muzika onda se ni ne trebate baviti tim poslom

  oko 7 godina prije
 • (Gost_2608)

  Gospodo manipulatori, ni lajkat na Portalu ne možete na pošten način (na primjer 60-tak pluseva sa dvije IP adrese). Čak i tu varate. Koristite software-ske pogrješke u virtualnom svijetu jednako kao i rupe u zakonima i stranačke veze u stvarnom. Idemo dalje!? – kamo?, strah me i pomislit.

  oko 7 godina prije
 • (Gost_7115)

  Odgovara: # 311620

  za gosta 1242 , citiraš moj komentar, ali nisi niti pročita na koji se komentar odnosi....

  oko 7 godina prije
 • (Gost_3121)

  Bravo šjor obavještajac. Samo ste malo falili uobičajenu proceduru: prvo je tribalo Berketu postavit pitanja na GV-u, a onda udrit pet – šest anonimnih prijava. Rezultati tih prijava svima su nam poznati - već viđeno.

  oko 7 godina prije
 • (Gost_2184)

  jel mozemo za alenku glasat

  oko 7 godina prije
 • andersen (Gost_8215)

  Odgovara: # 311661

  Ma nemaju Berketove prijave nikakve veze s GV, izmišlja kao i obično.

  oko 7 godina prije
 • andersen (Gost_8215)

  Odgovara: # 311586

  Uticaj na okoliš, pogledajte na google maps misto na kojem izvlači brodove u servisnom dijelu marine pa ćete vidjeti da je sve plavo od intonika, što znači da veliki dio s kišom završi u moru...

  oko 7 godina prije
 • (Gost_7130)

  "Ma nemaju Berketove prijave nikakve veze s GV, izmišlja kao i obično."
  je, dobro govoriš, ni anonimne nisu.:)

  oko 7 godina prije
 • (Gost_8187)

  andersen (Gost_8215) Uticaj na okoliš, pogledajte na google maps misto na kojem izvlači brodove u servisnom dijelu marine pa ćete vidjeti da je sve plavo od intonika, što znači da veliki dio s kišom završi u moru...
  Pogleda san navedenu lokaciju i stvarno, more je plavo. Onda sam pogleda ostatak Kaštelanskog zaljeva- i on je poplavija, pa cilo Jadransko more - ista stvar, pa Sredozemno - opet isto. Sa zaprepaštenjem sam utvrdija da je ovi Berket stvarno strašni beskrupulozni globalni zagađivač.
  Jedina utjeha, adz sritan jer je sve poplavilo.

  oko 7 godina prije
 • (Gost_2197)

  Odgovara: # 311715

  ne mere

  oko 7 godina prije
 • (Gost_9952)

  ZA Berketa jer je konpetentniji i kulturniji.OVI IVAN TRUBI UVIK ISTO RECITIRA.DALO MU JE DA NAUCI NAPAMET.(PROGRAM VELIKE STRANKE) NEBUDE LI SLUSA ZAVRSIT CE KOD BERKETA,KAO PERAC BRODOVA ILI MALI OD KUZINE.

  oko 7 godina prije
 • (Gost_6160)

  Naravno da će SDP pozvati svoje ljude da daju glas Berketu na izborima u drugom krugu. Nije im valjda to teško ta ionako ih ima 200 u stranci. Što od toga može dobiti Berket - gotovo ništa a lucidni Matko igra na sve jer je i ovako otpisan.

  oko 7 godina prije
Komentiranje je moguće smo putem facebook komentara

GLOMAZNI OTPAD
Raspored kontejnera za glomazni otpad
PRIJAVI DEPONIJ
Prijavi ilegalni deponij