ZAVRŠENI IZBORI ZA MJESNE ODBORE
Iako neslužbeni, rezultati ovih izbora za članove vijeća mjesnih odbora u Kaštelima, pokazali su da je HDZ i dalje najjača stranka u gradu jer će upravo njihovi kandidati u većini voditi sve mjesne odbore, a jedina iznimka su Rudine, gdje će većinu ipak sačinjavati kandidati s Nezavisne mjesne liste nositelja Jurice Botića. Isto tako, preostaje nam vidjeti kakove će se koalicije ostvariti u MO Radun i Kambelovac gdje HDZ nema apsolutnu većinu.

Ovi su izbori također pokazali i da građani nisu previše zainteresirani za rad mjesnih odbora jer je na izbore izašlo tek oko 12,8 posto birača. Najveći odaziv bio je u Rudinama 18,14% i u Kaštel Sućurcu 17%, dok ih je najmanje na birališta izašlo u Kaštel Lukšiću 7,28% i Kaštel Štafiliću 10,08%.

Nakon objave rezultata posebno veselo bilo je u HDZ-ovom stožeru u Sućurcu, a slavilo se i u stožeru Jurice Botića u Rudinama.


Izborno povjerenstvo


HDZ-ov stožer


Iz stožera Jurice Botića


Stožer HSLS - HSU

REZULTATI:

Kaštel Sućurac:

1. ZORAN BONACIN, HDZ
2. SANDRA ZOKIĆ, HDZ
3. ANTONIO JERČIĆ, HDZ
4. JOŠKO OŠTRIĆ, HDZ
5. DAMIR RAJČIĆ, HDZ
6. ANTE KUJUNDÞIĆ, HDZ
7. ŽELJAN JURLIN, HSP AS - HPB
8. IVAN KOVAČ, Nezavisni
9. MARIN KATIĆ, Nezavisni

Kaštel Gomilica:

1. BOŽENA CAREV, HDZ
2. MARTIN BOTICA, HDZ
3. BOÞO KOJUNDŽIĆ, HDZ
4. ANTE KAPETANOVIĆ, HDZ
5. NATALIA BURAZIN, HDZ
6. MATE ŠKRABIĆ, HDZ
7. MARIO BANOVAC, Nezavisni

Kaštel Kambelovac:

1. MARICA TADIN, HDZ-HSS
2. SLAVKO KELAM, HDZ-HSS
3. MATIJA MARIJA, HDZ-HSS
4. MARKO ĆURAK, Nezavisni
5. JAKOV BOŽINOVIĆ, Nezavisni
6. LJILJANA GARBATI, Nezavisni
7. MARIO TADIN, Nezavisni

Kaštel Lukšić:

1. MARIJANA KLAIĆ HDZ-HSS
2. IVANKA LIJIĆ, HDZ-HSS
3. PATRIK GRGURIĆ, HDZ-HSS
4. DAVOR DELIĆ, HDZ-HSS
5. ANTE DUVNJAK, HDZ-HSS
6. ZVONIMIR RABADAN, Nezavisni
7. NATKO RAPIĆ, Nezavisni

Kaštel Stari:

1. DORIS ĆIĆEK, HDZ-HSS
2. IVAN UDOVIČIĆ, HDZ-HSS
3. IVANA IVANKOVIĆ, HDZ-HSS
4. MARINKO ŠILOVIĆ, HDZ-HSS
5. ANTE BRALIĆ, HDZ-HSS
6. MERI BENUTIĆ, HSLS-HSU
7. MARIO JURIĆ, Nezavisni

Kaštel Novi:

1. JOŠKO BOTIĆ, HDZ
2. MARIJA PELIVAN, HDZ
3. DINKO BEKAVAC, HDZ
4. MILJENKO DONKOV, HDZ
5. MARIO BAŠIĆ, Nezavisni
6. IVAN KUZMANIĆ, Nezavisni
7. FRANE METLIĈIĆ, Nezavisni

Kaštel Štafilić:

1. NENAD PERA, HDZ-HSS
2. MATE KEDŽO, HDZ-HSS
3. TONĆI GRBEŠA, HDZ-HSS
4. ANTE BOTIĆ, HDZ-HSS
5. IVAN MALJKOVIĆ, HSLS-HSU
6. NIKO VUJINA, Nezavisni
7. IVICA MORNAR, Nezavisni

Radun:

1. TOMISLAV LOVRIĆ,HDZ
2. ANÐELKO GRBEŠA, HDZ
3. MIJO ŠARIĆ, HDZ
4. MIRKO SUŠAC, HSLS-HSU
5. GORAN SAMARDŽIĆ, Nezavisni
6. IVANA SAMARDŽIĆ, Nezavisni
7. MARIO SERAJLIĆ, Nezavisni

Rudine:

1. PETAR MUSTAPIĆ, HDZ-HSS
2. ANTONIO BUDIMIR, HDZ-HSS
3. ANTE COLIĆ, HDZ-HSS
4. JURICA BOTIĆ, Nezavisni
5. IVAN VICKOVIĆ, Nezavisni
6. ŠPIRO ČURKOV, Nezavisni
7. ANTE ŠIMIĆ, Nezavisni


Detaljne rezultate izbora po mjesnim odborima pogledajte OVDJE…

 

 


KOMENTARI:
(Da bi ste mogli komentirati morate biti prijavljeni na Facebook.)